fbpx
Sale!

Пакет со 50 трослојни маски за лице

1.650,00 ден 900,00 ден

Трослојни маски кои нема да дозволат штетните честички во воздухот да допрат до вас. Кутијата содржи 50 маски.
Да се заштитиме за доброто на сите.

Scroll to Top