fbpx

– НАЈПРОДАВАНИ –

ХИГИЕНСКИ ТОТЕМИ

ХИГИЕНСКИ ТОТЕМИ

Безконтактен хигиенски тотем со модерен дизајн, без никакви приклучоци. Лесно се поставува и полни.
ПОТРОШЕН МАТЕРИЈАЛ

ПОТРОШЕН МАТЕРИЈАЛ

Ракавици, Маски, средства и се што ви е потребно за висока хигиена на вашиот простор, посетители и вработени.

ЧИСТИ РАЦЕ СПАСУВААТ ЖИВОТИ

Покрај социјалното дистанцирање, денес е неопходно високо ниво на хигиена.

Па така се започнува со вашите раце.

Сега, повеќе од било кога, подготвени сме да ги поддржуваме нашите клиенти во новата ера на социјална и здравствена заштита.

Брендирани хигиенски тотеми и потрошен материјал за дезинфекција и највисоко ниво на хигиена

ПРОИЗВОДИ

Сите производи се одобрени трошоци под финансиската поддршка на Владата на Република Северна Македонија

БЕЗКОНТАКТЕН ХИГИЕНСКИ ТОТЕМ

Минималистички дизајн изработени од метална конструкција со заоблени рабови, со тоа што можете да изберете помеѓу две бои – црна или бела.

Секој модел содржи илустративен кориснички водич во горната половина.

Ги обезбедува најдобрите можни услови за вас и вашите посетители.

ПРОМО - Секој хигиенски тотем вклучува 5 литри антисептик за раце и 5 литри за обувки.

Previous
Next

со димензии: 350mm x 560mm x 1800mm

БЕЗКОНТАКТЕН ЅИДЕН ТОТЕМ

Содржи механичка направа за дезинфекција и простор за хартиени крпи. 

Одличен избор за помали простори и ходници како што се: аптеки, фризери и салони за убавина, правни фирми, агенции, кафулиња, ресторани, хотели и јавен превоз.

Металната конструкција и заоблените рабови даваат модерен изглед, а изборот на бои (бела или црна) овозможува прилагодување на различни простори.

Ѕиден дезинфикатор
со димензии: 790mm x 360mm x 195mm
подлога за дезинфекција
со димензии: 560mm x 450mm

ПОДЛОГА ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА

Подлогата е наменета за дезинфекција на обувки.
Изработена од квалитетен материјал како издржлива пластика и челични влакна, па така заедно обезбедуваат долготрајност и издржливост.

Брендирање и донација на хигиенски тотем

Нашите производи се создадени со вашиот имиџ и бренд на ум. Па затоа тука сме да излеземе во пресрет на вашите потреби со тоа што нудиме опција за брендирање на нашиот главен производ – хигиенскиот тотем
Ова е одлична можност за вашиот бизнис и реклама на истиот при инсталација на производите во вашите простории или просториите каде би ги донирале истите.

ПОГОДНИ ЗА

ТРГОВСКИ ЦЕНТРИ

БОЛНИЦИ И ОРДИНАЦИИ

КАФУЛИЊА И КАФАНИ

ГРАДИНКИ И УЧИЛИШТА

КОНФЕРЕНЦИИ

КАНЦЕЛАРИИ

ХОТЕЛИ

ФРИЗЕРНИЦИ И САЛОНИ ЗА УБАВИНА

РЕФЕРЕНТНА ЛИСТА

СЕРТИФИКАТИ

Loading

КОНТАКТ И НАРАЧКИ

За прашања и нарачки пополнете ја контакт формата или контактирајте не директно на телефон и е-пошта.

Е-mail: info@dezinficiraj.se
Тел.: 075 205 997

СЛЕДЕТЕ НЕ

Scroll to Top